Práce a podnikání

Práce a podnikáníZavřít

Úvodní stránkaPráce a podnikáníSlužby → Právo a bezpečnost
Pracovník ostrahy- VELMEZ
66  Kč  za měsíc

Inzerát

Firma: Olman Service s.r.o.
Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svých řad šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na HPP a brigádníky na DPP pozici Pracovník ostrahy / strážný pro pracoviště ve Velkém Meziříčí.
Co budete dělat?
*fyzická ostraha objektů, kontrola, pochůzky, přítomnost při nakládce, vykládce kamionů, služba na bráně.

Další informace:
Jedná se o HPP/DPP, směnný provoz - denní i noční.
Pracovní pozice vhodná pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ).

Kontaktujte nás a získejte dobrou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti ostrahy.

Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

Požadujeme
Praxe vítána
Trestní bezúhonnost
Zbrojní průkaz výhodou

Nabízíme
Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
Pracovní oděv
Náborový příspěvek až do výše 3000,- Kč pro OZP
Možnost příspěvku na stravování
Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček
Další zaměstnanecké benefity

Kontakty

 Jak odpovídat na inzeráty :

  1. Do textu odpovědi je zakázáno vkládat HTML příkazy.

  2. Uvedená email adresa se ukáže majiteli inzerátu současně s odpovědí.

  3. Odpovědi odporující zákonům ČR budou odstraněny.

  4. Nepovolujeme propagaci www stránek.

Jméno: Lada Doné
Telefon: 730186797
Mobil: 730186797
Lokalita: Vysočina
E-mail: *****@olman.cz
www: http://www.olman.cz
Zobrazit všechny inzeráty s tímto telefoním číslem (1)
Zobrazit všechny inzeráty s touto emailovou adresou (1)

Datum: Pátek, 02 Červen 2017
Zobrazení = 32887
Poznamenat Vytisknout Odeslat Připomenout Oznámit o porušováni pravidel

Servis automatickych prevodovek Autoservis Praha 3
Joomla SEO powered by JoomSEF