Práce a podnikání

Práce a podnikáníZavřít

Úvodní stránkaPráce a podnikání → Brigády a stáže
Junior konzultant
Dohodou

Inzerát

Firma: Dynamic Future s. r. o.
Hledáme spolupracovníky (studenty - brigádníky) na pozici junior konzultanta s místem působnosti v Praze a v Ostravě

Náplň práce: zpracování a sběr dat, příprava podkladů, zpracování výstupů podle požadavků project managera

Požadujeme: SŠ vzdělání. Dobrá znalost MS Office, znalost simulačních nástrojů výhodou. Pečlivost, přesnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, schopnost učit se.

Nabízíme: Perspektivní a odpovědná práce v přátelském prostředí. Zázemí nejen stabilní, ale i nadále rostoucí společnosti. Motivující finanční ohodnocení.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.

Kontaktujte nás na mailu jobs@dynamicfuture.cz

Kontakty

 Jak odpovídat na inzeráty :

  1. Do textu odpovědi je zakázáno vkládat HTML příkazy.

  2. Uvedená email adresa se ukáže majiteli inzerátu současně s odpovědí.

  3. Odpovědi odporující zákonům ČR budou odstraněny.

  4. Nepovolujeme propagaci www stránek.

Jméno: Anna Kalinová
Telefon: 777948555
Mobil: +420774577277
Lokalita: Hlavní město Praha
E-mail: ****@dynamicfuture.cz
Zobrazit všechny inzeráty s tímto telefoním číslem (2)
Zobrazit všechny inzeráty s touto emailovou adresou (3)

Datum: Pondělí, 04 Duben 2011
Zobrazení = 63705
Poznamenat Vytisknout Odeslat Připomenout Oznámit o porušováni pravidel

Servis automatickych prevodovek Autoservis Praha 3
Joomla SEO powered by JoomSEF