Nemovitosti 

NemovitostiZavřít

Úvodní stránkaNemovitostiChaty a chalupy → Vysočina
Prodej chalupy se stodolou a zahradou v Broumově Lhotě, okres HB
1 680 000  Kč

Inzerát

Lokalita: Havlíčkův Brod
Druh nabídky: Prodej
Představuji Vám výhradní prodej krásné chalupy z roku 1818 v Broumově Lhotě. Jedná se o obytnou budovu vhodnou k trvalému bydlení, stodolu a kamenný sklep. Vše na vlastním pozemku o rozloze 1689 m². Obytná budova prošla částečnou rekonstrukcí. Nové vnější svislé izolace proti vlhkosti, rozvody vody, odpadů a elektřiny. Dispozice domu je 2+1+kk+koupelna s WC. Z veradny vstoupíme kuchyně (13,5 m²)s nově vystavěnou funkční pecí. Vlevo je obývací pokoj (14,4 m²), vpravo je kuchyňský kout (4,9 m²), koupelna s WC (4,2 m²) a velká ložnice (17,2 m²). Ještě se musím vrátit k peci, která je konstrukčně zajímavá. Tvoří funkční dominantu obytného prostoru, plní funkci pro vaření a pečení a vytápí obytné prostory pomocí vestavěného výměníku, na který jsou napojené radiátory. A jako na každé správné peci, se na ní dá i spát. Z verandy lze dále po schodišti vstoupit na půdu (cca 80 m²). Tyto prostory lze po úpravě přeměnit v další obytné místnosti. Levá část budovy sloužila dříve jako hospodářská, nyní jako sklad materiálu. Opět lze využít jako další místnost k bydlení. Za zmínku stojí rovněž kamenný nadzemní sklep s klenutým stropem a dvojitými dveřmi, a stálou celoroční teplotou. Ideální jako sklep na víno. Stodola opět plní funkci skladu materiálu a garáže. Dvůr a zahrada za stodolou byly vyčištěny a vybízejí k dalším zahradnickým úpravám. Líbí se mi jezírko, které se dá využít k vybudování japonské zahrádky.
Obec Broumova Lhota, leží zhruba uprostřed mezi městy Světlá nad Sázavou a Havlíčkův Brod, obklopena nádhernou a čistou krajinou. Zjistil jsem, že v okruhu do 20-ti km se nachází více než 70 kulturních památek, přičemž nejbližší je hrad, Lipnice nad Sázavou.
Dopravní dostupnost do okolních měst je zajištěna autobusy.
Po dokončení rekonstrukce, lze získat hodnotnou nemovitost v krásném prostředí, vhodnou pro trvalé bydlení, či rekreaci. Cena odpovídá současnému stavu nemovitosti a v každém případě mohu koupi doporučit.
Při rychlém jednání, možná sleva.

Zobrazit plnou velikost fotografie ZDE.

Zobrazit plnou velikost fotografie ZDE.

Zobrazit plnou velikost fotografie ZDE.

Zobrazit plnou velikost fotografie ZDE.

Zobrazit plnou velikost fotografie ZDE.

Kontakty

 Jak odpovídat na inzeráty :

  1. Do textu odpovědi je zakázáno vkládat HTML příkazy.

  2. Uvedená email adresa se ukáže majiteli inzerátu současně s odpovědí.     

  3. Odpovědi odporující zákonům ČR budou odstraněny.

  4. Nepovolujeme propagaci www stránek.

Jméno: Vaňkát
Telefon: 737236700
E-mail: ****@vankat.cz
www: http://
Zobrazit všechny inzeráty s tímto telefoním číslem (1)
Zobrazit všechny inzeráty s touto emailovou adresou (1)Datum: Úterý, 05 Leden 2010
Zobrazení = 47305
Poznamenat Vytisknout Odeslat Připomenout Oznámit o porušováni pravidel

Servis automatickych prevodovek Autoservis Praha 3
Joomla SEO powered by JoomSEF